istanbul oda depo

Oda Depo

Büyük şehirlerde ikamet eden kişilerin en büyük sorunlarından biri dar ve depolama alanı küçük evlerde yaşıyor olmalarıdır. Böyle bir durumda fazla eşyaların olması ya da yeni eşya alınmasıyla saklama konusunda sorunlar meydana gelir. Ancak her türlü eşya saklama ve depolama ihtiyaçlarınız için Oda depo kiralama hizmetleri sunuluyor. Bu alanda hizmet sunan pek çok farklı firma bulabilirsiniz. Bu alanın gün geçtikçe önem kazanması nedeniyle profesyonel bir şekilde sunan şirketlerin sayısı da artış göstermiştir. Bu firmalardan fazla olan eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamak için oda kiralayabilirsiniz. Oda depo kiralama hizmeti diğer depolama hizmetlerine göre daha avantajlıdır. Çünkü eşya depolama hizmeti aldığınızda başkalarının eşyaları ile sizin eşyalarınız aynı yerde bulunabilir. Bu nedenle de eşyalarınıza bazı zararlar gelebilir. Bu nedenle de oda kiralama hizmeti almak eşyalarınızın temiz ve güvenli tutulması için oldukça avantajlıdır.

İstanbul Oda Depo Kiralama

Eşya depolama hizmeti alarak güvenli saklama alanları elde edebilirsiniz. Evinizde bulunan parça eşyalar, fazla eşyalar ya da tüm ofis ve ev eşyalarınızı oda kiralayarak muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmemesi adına bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunan Eşya depolama firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel firmalar Güvenli depolama hizmeti sunacak ve Oda kiralama hizmeti ile sadece size ait olan bir alanda depolama yapabileceksiniz. Bu sayede depoda bulunan diğer eşyalardan ve nemli koşullardan etkilenmeden eşyalarınızı depolayabileceksiniz.

Günümüzde özellikle İstanbul’da Eşya depolama hizmeti oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Kişiler taşınma, yurt dışına yerleşme, fazla eşyaların bulunması ya da farklı nedenlerle eşyalarını depolamak için depolar arar. Eşyalarınız büyük bir boyuta sahipse sadece eşya depolama hizmeti değil aynı zamanda oda kiralama hizmeti de alarak kendinize özel bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. İstanbul oda depo kiralama hizmeti alma süreci ise genel olarak şu şekilde işlemektedir:

  • Oda kiralama hizmeti öncesinde firma ile iletişime geçerek randevu kaydı oluşturmalısınız.
  • Evinize eşyalar için bir eksper yönlendirmesi yapılacaktır. Eksper eşya listesi ve eşya özelliklerini çıkarır.
  • Eşyalarınızın özellikleri ve boyutları değerlendirilerek kaplayacağı alan, gerekli olan paketleme malzemeleri, eşyaların hassas özellikleri ve malzeme türüne göre bir plan hazırlanır.
  • Eşyaların özellikleri ve kapladığı alan ile alacağınız hizmetler düşünülerek size bir fiyat teklifi iletilir.
  • Daha sonra firma evinize gelerek paketleme ve nakliye işlemlerini gerçekleştirir.
  • • İstedikleriniz doğrultusunda uygun olan odalara eşyalarınız yerleştirilerek korunması sağlanır.

Bu süreç içerisinde depolamış olduğunuz eşyaları dilediğiniz zaman depodan çıkararak kullanabilirsiniz. Bu talepleriniz doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından gerekli yönlendirmeler yapılarak eşyaların tarafınıza teslimi gerçekleştirilir. Ayrıca bu süreç dahilinde montaj hizmetleri de sunulmaktadır.

Depolama alanlarımız yüksek güvenliklik önlemi alınmış ve rutubetin olmadığı hijyenik alanlarda bulunmaktadır.Gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilir depolama alanlarımızı ziyaret edebilirsiniz.- İstanbul Eşya Depolama

Oda Depolama Firması

Evinizde fazla eşyalarınız varsa ya da iş yeri malzemelerinizi depolamak istiyorsanız Oda depolama firması ile iletişime geçerek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ancak hizmet almadan önce firmaların özellikleri, depolarının nitelikleri ve fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmanız doğru olacaktır. Ayrıca firmalar sadece belirli bir bölge için de hizmet veriyor olabilir. Firmanın hangi ilçeler için hizmet verdiğine de dikkat etmelisiniz.

Eşya depolama hizmeti öncesinde eşyalarınız için belirli bir sigorta bedelinin oluşturulması önemlidir. Firma tarafından eşya sigortası desteği sağlanması güvenliğiniz açısından önem arz eder. Eşyalarınız paketleme, nakliye ya da depolama esnasında farklı sorunlarla karşılaşabilir. Bu durumda sigortanız sayesinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Sigorta şirketi tarafından sizin tüm zararınız karşılanmış olacaktır. Bu nedenle sigortalı depolama hizmeti sunan firmalarla çalışmak güvenlik açısından oldukça önemlidir.

istanbul oda depo

Oda Depo Fiyatları

Eşya depolama hizmetlerinin fiyatları üzerinde belirleyici olan farklı faktörler söz konusudur. Eşya depolama hizmeti almanın yanında Oda depo fiyatları da farklılaşmaktadır. Depolarda yer alan odalardan birisini kiraladığınızda kendinize özel bir kiralama yapmış olduğunuzdan dolayı fiyat biraz daha yukarıya çıkabiliyor. Ancak depolama hizmetleri fiyatları üzerindeki temel etkiyi eşyalarınız ve boyutları belirler. Eşyalarınızı depolamadan önce yapılacak olan inceleme ve kaplayacağı depolama hacmine göre belirli bir fiyat ortaya çıkacaktır. Ayrıca fiyat üzerinde depolama süresi de en temel belirleyiciler arasında yer alır.